1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Kripto Para Borsalarından Para Kazanmak
Trendlerdeki Yazı

Kripto Para Borsalarından Para Kazanmak

kripto-para-borsalarindan-para-kazanmak

Merhaba arkadaşlar ülkece zorlu zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde paramızın değeri iyice azalmakta ve alım gücümüz gitgide düşmekte. Bugün size ilaç gibi gelecek bir konuyla karşınızdayım. Kripto Para Borsalarından Dolar cinsinde nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Aşağıda verdiğim tüm siteler dünya genelinde bilinen ve güvenilir sitelerdir fakat yine de herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Yazacağım hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir. Ayrıca yazıda anlattığım her şeyi kazanmak istiyorsanız yazıdaki linklerden referans kodumla üye olmanız gerekiyor. Eğer referans kodu olmadan üye olursanız bonusları alamayabilirsiniz (Tüm kayıt olma linkleri referanslı).

Aşağıdaki tüm borsaların ödüllerini aldıktan sonra elinize geçecek para -> 30$ + 40$ + 20$ + 35$ + 26$ = 151$

Bu yazdığım paralar faydalanacağınız etkinliklere göre değişkenlik gösterebilir.

Coinbase (30$)

Test çözerek 20$, hesaba 100$ atarak 10$ alabilirsiniz.

Coinbase’den para kazanabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olmak için -> https://www.coinbase.com/join/JIC4L0

Üye olduktan sonra kimliğinizi onaylamanız gerekiyor. Kimliği de onayladıktan sonra menüden “Öğrenin ve Kazanın” butonuna basın.

Kripto Para Borsası

Daha sonra karşınıza çıkan sayfadaki testleri çözüp ödülünüzü alabilirsiniz.

Kripto Para Borsası

Coinbase sizden herhangi bir depozito istemiyor paranızı direk olarak çekebiliyorsunuz. Ayrıca eğer referansımla üye olduysanız hesabınıza 100$ atmanız halinde 10$ hediye veriyor ve paranızı toplam 130$ olarak geri çekebiliyorsunuz.

Abra (40$)

Bu uygulamada isterseniz hemen 15$ veya biraz bekleyerek 25$ kazanabilirsiniz.

Kayıt olmak için -> Kayıt Ol

Referans Kodu -> RCRT6D1SN

Uygulamayı indirmek için -> App Store ya da Google Play Store

Kripto Para Borsası
  1. Öncelikle abra uygulamasından kaydolup KYC doğrulamasını yapmanız lazım. (Referanssız kaydolursanız bonustan yararlanamazsınız.)
  2. Hesabımıza en az 1$ (garanti olması için biraz daha fazla atabilirsiniz) coin gönderiyoruz (Düşük komisyon için önerim xlm göndermenizdir.) 
  3. 24 saat geçtikten sonra 15$ değerindeki cryto perx hesabınıza tanımlanıyor. (3-5 iş gün içerisinde hesabınızda oluyor)
  4. 25$ olan bonusu almak için en az 15$ coin göndermemiz lazım. (Coininizin değer kaybetmemesi için isterseniz Tether’e çevirebilirisiniz.) 
  5. 15$ en az 30 gün hesapta durduktan sonra 25$ ınızı alabilirsiniz.

Huobi (20$)

Bu borsada ödülleri almak için biraz para aktarmamız gerekiyor. Sürekli al-sat yaparak ödülleri toplayabiliyoruz.

Üye olmak için -> Kayıt Ol

Referans Kodu -> 7n8u3223

Referans kodunu girip işlem yaparsanız %30 komisyon iadesi elde edebilirsiniz.

Öncelikle ben buraya 40$ civarında bir para gönderdim. Daha sonra gönderdiğim parayla Huobi’nin dijital parası olan USDC aldım ve al-satlarımı bu para üzerinden gerçekleştirdim.

40$ doları 25 defa al sat yaptıktan sonra hesabınıza 40 DOGE hediye ediyor. Al-sat yaparken ettiğiniz zarar yaklaşık olarak 0.0001$. Toplam kaybınız 0.0050$ civarında oluyor. Kazancınız ise 8,5$.

Kripto Para Borsası

Ayrıca Huobi’de çark çevirerek hediye kazanabilirsiniz. Al-satlarınızdan sonra bir kaç defa çevirebilir şanslıysanız daha çok para kazanabilirsiniz.

Kripto Para Borsası

Faydalanabileceğiniz bir diğer özellik ise sihirli madencilik. Aynı şekilde al-sat yaparak veya diğer şartları yerine getirerek rastgele coin kazanabilirsiniz.

1 madencilik hakkı için 100$

2. hak için 1000$

3. hak için 10000$ işlem yapmanız gerekiyor.

Bu gereken işlemler her gün sıfırlanıyor.

Kripto Para Borsası

Cakedefi (35$)

Test çözerek ve depozito yaparak toplam 35$ kazanabilirsiniz.

Üye olmak için -> Kayıt Ol

Referans Kodu -> 389227

Eğer referans koduyla üye olursanız ikimizde fazladan 15$ kazanabiliyoruz.

Cakedefi’dan para kazanmak için tek yapmanız gereken $25 dolar depozito yatırmak. Parayı yatırdıktan sonra hesabınıza 30$ tanımlanıyor fakat bu 30$ dolar 6 ay boyunca dondurulmuş oluyor. Paraya 6 ay boyunca dokunamıyorsunuz (25$ dolarınızı çekebiliyorsunuz).

Kripto Para Borsası

Ayrıca aynı coinbasede olduğu gibi test çözüp para kazanma olayı burada da bulunuyor. Her bir testten 5$ kazanabiliyorsunuz. Şu anda sadece 1 test var ama yakın zamanda 2 tane daha gelecek.

Kripto Para Borsası

Phemex (26$)

Phemex borsasında kazandığınız parayı direk olarak çekemiyorsunuz. Borsa size kaldıraçlı işlem yapabilmeniz adına 26$ veriyor. Kaldıraçlardan elde ettiğiniz tüm kâr size kalıyor. Üye olduğunuz anda hesabınıza 10$ tanımlanıyor. 16$ daha kazanmak için testleri çözmeniz gerekiyor.

Üye olmak için -> Kayıt Ol

Referans Kodu -> GEC8D3

Referansla üye olduğunuz takdirde %50 daha çok hoşgeldin bonusu alıyorsunuz.

Kripto Para Borsası
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. phemex uye oldum ama 10 doalr vermedi sadece testleri cozunce veriyo yardımcı olur musun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir